prevencija ovisnosti, radionica, mjesec borbe protiv ovisnosti

Mladi volonteri iz Gradskog društva Crvenog križa Beli Manastir su održali radionicu na temu Prevencija ovisnosti povodom mjeseca Borbe protiv ovisnosti koje traju od 15.studenog do 15.prosinca 2022. godine. u prostorijama Gradskog društva Crvenog križa Beli Manastir.

Na radionici su prisustvovali mladi iz ODCK Darda, GDCK Bonji Miholjac, GDCK Đakovo, GDCK Našice i GDCK Valpovo, te su igrali tri igre (Crni Petar, Activity! i Čovječe, ne ljuti se!). Igrama su mladi obnovili svoje znanje koje su sakupili sa prošlih radionica u ODCK Darda i GDCK Valpovo. Radionica je prošla u pozitivnom druženju i smijehu, uz to se zahvaljujemo gostima na dolasku i podršci.

#crvenikriž #volonteri #gdckbelimanastir #CrveniKrizDarda #crvenikrižNašice #crvenikrižDonjiMiholjac #crvenikrižValpovo #crvenikrižĐakovo #belimanastir #crvenikrižBeliManastir

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *