Tijekom jučerašnjeg dana održali smo Gradsko natjecanje iz Prve pomoći u Osnovnoj školi Kneževi Vinogradi, prvu razinu natjecanja Hrvatskog Crvenog križa. Natjecanje se provodi u cijeloj Hrvatskoj, sa ekipama podmlatka u Osnovnim školama i ekipama mladih u Srednjim školama.

Učenici su imali teme: Prva pomoć, Pokret Crvenog križa, Hrvatski Crveni križ, Međunarodno humanitarno pravo, Ljudska prava i Prava djece. 🏥Čestitamo ekipi, koja će sudjelovati na međužupanijskoj razini u Našicama 1.travnja gdje će se natjecati najbolji učenici iz županija Osječko-baranjske i Virovitičko-podravske. 🌍

Zahvaljujemo se učenicima koji su pokazali svoje znanje, te ostalim učenicima koji su sudjelovali u provedbi ovog natjecanja kao glumci i pomoć organizacije, te velika zahvala mentorici i volonterima. 🥰

Ozljede su umjetne! #umjetneozljede

#crvenikriz#redcross#mladi#crvenikrižBeliManastir#volonteri#VolonteriMijenjajuSvijet#mladi#gdckbelimanastir#natjecanjeizprvepomoći