
Povodom završetka srednjoškolskog obrazovanja, za maturante srednjih škola s područja Belog Manastira organiziran je maturalni doručak kao znak podrške i čestitka za uspješno završeno školovanje.
Maturalni doručak za učenike Druge srednje škole Beli Manastir, Prve srednje škole Beli Manastir i Gimnazije Beli Manastir osigurala je Osječko-baranjska županija u suradnji s Društvom Crvenog križa Osječko-baranjske županije.
Ovom prilikom svim maturantima upućujemo iskrene čestitke na uspješno završenom srednjoškolskom obrazovanju te im želimo mnogo uspjeha u daljnjem školovanju, radu i životu.
Ulaskom u punoljetnost stječu i mogućnost uključivanja u jednu od najhumanijih aktivnosti – dobrovoljno darivanje krvi. Pozivamo ih da razmisle o tome da svojim prvim darivanjem krvi polože i jedan poseban ispit – ispit humanosti.
Svim maturantima želimo puno sreće, uspjeha i lijepih uspomena u novom životnom poglavlju koje je pred njima.





