Održana je početna konferencija projekta “Zajedno za bolju i sretniju budućnost 3” iz Poziva “ZAŽELI – Prevencija institucionalizacije” kojeg provodi Crveni križ Beli Manastir, a partner je Grad Beli Manastir – gradska uprava. ?

Projekt „Zajedno za bolju i sretniju budućnost 3“ financiran je sredstvima Europskog socijalnog fonda plus u iznosu od 1.485.000,00 eura. Zaposliti će se 33 osobe koje će pružiti usluge potpore i podrške u svakodnevnome životu za 198 starijih osoba i/ili osoba sa invaliditetom sa područja Grada Belog Manastira i naselja Šećerana, Šumarina i Branjin Vrh. Na taj način povećat će se njihova socijalna uključenost i razina kvalitete života te će se direktno utjecati na prevenciju institucionalizacije istih.

Prilog Osječke TV https://youtu.be/FIrCf9t_Htk?si=ABc4v40cxwMnhX_N

#europskisocijalnifondplus #eu #esf+ #crvenikriž